58 28 12 97

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Pusakleidi hooldusest

15.10.2019
Pusakleidi hooldusest

Kui sinu kleidiost on jäänud selle taha, et kardad pusakleidi hooldust, siis see on tegelikult imelihtne. Sellest enam palju mugavamaks minna ei saa. Trikotaaž on väga pehme ja hea langevusega. Lisaks hoiab see seljas väga mugavalt tänu heale venivusele ja on valmistatud kvaliteetsest puuvillast.

Kangas koosneb 96% puuvillast ja 4% elastaanist, mis annab kleidile juurde liikuvust, samas kangas ei veni välja. Kui meenutada muigel sui vanaaja dressipükse, milede põlved olid alati punnis ees, siis praegusel ajal on materjalid nii hea kvaliteediga, et seda ei juhtu. Kangas ei muutu ka topiliseks. Puuvillale lisatud elastaan vähendab ka toote kortsuvust, mis teeb pusakleidi kandmise eriti mõnusaks. 

Dresskleidi kangas on pestav 30C juures masinas, kasutada ei tohi kuivatit, vaid riputa pusakleit kuivama nöörile. Hiljem kui Moi keidike on kuivanud, triigi teda kindlasti toote vasakult poolt, et vältida läikima läinud õmbluskohti. Nii lihtne see ongi :)

Selleks, et värvid säiliksid ilusad, pese toodet koos vaid sama tooni riietega ja võimalikult harva. Pusakleit ei vaja mingeid erilisi nõudeid, täpselt see mida teed ka enamus teiste toodete puhul.

Jäta meelde, et Moi dressikledid ei muutu topiliseks, ei veni välja, on super mugavad kanda ja näevad väga efektsed välja sinu seljas. Pusakleidid sobivad enamus naistele.