58 28 12 97

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Moi lugu

08.11.2018
Moi lugu

Saame tuttavaks!

Moi brändi looja on Inta Perejev.

"Moi on alguse saanud unistamisest. Mulle on kogu elu olnud käsitöö väga südamelähedane. Oma stuudiost unistasin juba ammu. Lõpuks võtsin julguse kätte ja tulin ära palgatöölt. Nüüd iga hommik, minnes stuudiosse, teen endale suure tassi piimavahust kohvi, istun masina taha ja naudin igat hetke."

Inspiratsiooni ammutab Moi looja igapäevaelust, erinevatest inimestest, armastusest, päikesest, loodusest. Kui sul on alati kuhugi kiire. Kui sa armastad jalutada metsas, peale vihma vallutada veelompe. Kui sulle meeldib kevadõhtul peale tööd tormata mõnele hubasele aiapeole või hoopis kinno. Sa jumaldad pannkooke ja piimavahust kohvi pühapäevahommikuti. Sa oled isepäine, sihikindel ja tead mida sa oma elult ootad ja jumaldad unistada, ning seada sihte- siis Moi kleidid on just sulle. 

Inta soovib tuua rõõmu ja mängulisust igapäevasesse argirutiini. Moi kollektsioonides on ühendatud loovus ja funktsionnalsus. Inta suureks sooviks on luua tooteid, mis kaunistavad igat kandjat. Materjalidest kasutab ta vaid kvaliteetseid nahasõbralikke kangaid ja hästiistuvaid lõikeid. Moi kleidid on tagasihoidlikud ja sobivad kanda igas olukorras.